Tworzenie Postaci

Na początek będziemy musieli wybrać serwer na którym będziemy zaczynać naszą przygodę z Bless Online. A zaraz potem Ekran zapyta nas o wybór Frakcji do której chcemy przystąpić, będzie to Hieron bądź Union.

Następnie okno gry poprowadzi nas do wyboru rasy naszej postaci oraz jej profesji. W zależności od wyboru rasy gra udostępni nam tylko dostępne profesje do niej przypisane.

Kolejnym krokiem, gdy już określimy się z profesją i rasą będzie stworzenie swojego wymarzonego image. Gra daje nam tu cały wachlarz możliwości, od możliwości skracania i wydłużania do powiększania i zmniejszania praktycznie każdej części ciała naszej postaci, po dodawanie blizn, makijaż, tatuaże, a nawet soczewki w oku, które nadadzą postaci niespotykany wygląd i jeśli dobrze się postaramy to trudno będzie spotkać w grze kogoś o takim samym wyglądzie.

Twórcy dali nam tutaj wybór, mamy możliwość korygowania ustawień poprzez najechanie kursorem na daną część ciała naszej postaci, przytrzymania i przesuwania w odpowiednie strony, aby wyszczuplić, wydłużyć itd. A jeśli ktoś chce się pobawić inaczej to pozostaje mu opcja slider a dokładniej zabawa suwakami, dzięki której będzie mógł idealnie ustawić co tylko chce. ^^

 

Po wyborze odpowiadającej nam figury następnym krokiem powinno być sprecyzowanie jak będzie wyglądała twarz naszej postaci.  Możliwość stworzenia idealnego nosa,  dużych oczu, czy idealnie wyprofilowanych brwi  nie stoi nam tutaj na przeszkodzie.

Pozostaje nam przejść do odpowiedniej fryzury, makijażu i innych  związanych z tą częścią ciała. Szczerze powiedziawszy osoby, które będą lubować się w szczegółach stracą sporo czasu, bo możliwości wyboru jest na tyle mnogo, że może to skutkować o zawrót głowy.

 

Na koniec twórcy Bless dają nam możliwość  nadania postaci znaków szczególnych takich jak tatuaże, piegi, blizny czy nawet postarzanie postaci. Tak więc możemy jeszcze bardziej wyróżnić naszą postać  spośród innych graczy.

Na całe szczęście gra oferuje nam sporo opcji random, czyli ustawień zapisanych już w grze, więc osobom którym większość z tych opcji powyżej  jest w stanie przyprawić  zawrót głowy pozostaje wybrać jedną z przygotowanych wcześniej przez twórców.

Na koniec zostaniemy poproszeni o wybranie Nicku dla swojej postaci oraz sprecyzowanie jakim tonem i stylem ma mówić nasza postać.  Po tym wszystkim nie pozostaje nam nic innego jak zaczynać przygodę z Bless Online i wchodzić do gry.

Regards KELT

 

BlessONLINE – Polski serwis Fanowski